barisarock13

barisarock13
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 46% Intouchables (2011) - Rated 03 Oct 2016
89 79% Sherlock (2010) - Rated 03 Oct 2016
79 19% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Oct 2016
74 8% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 03 Oct 2016
73 6% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 03 Oct 2016
72 3% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 03 Oct 2016
96 93% Dexter (2006) - Rated 03 Oct 2016
79 19% Fringe (2008) - Rated 03 Oct 2016
88 71% The X-Files (1993) - Rated 03 Oct 2016
100 98% Better Call Saul (2015) - Rated 03 Oct 2016