barisbt

barisbt
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 99% Oldboy (2003) - Rated 23 Jul 2012
78 33% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 22 Jun 2012
82 71% The Fifth Element (1997) - Rated 22 Jun 2012
78 33% The Hangover Part II (2011) - Rated 22 Jun 2012
83 79% The Day of the Jackal (1973) - Rated 22 Jun 2012
82 71% Sherlock Holmes (2009) - Rated 22 Jun 2012
84 84% The Terminator (1984) - Rated 22 Jun 2012
85 88% Mission: Impossible (1996) - Rated 22 Jun 2012
75 16% Three Amigos! (1986) - Rated 22 Jun 2012
78 33% Ghostbusters (1984) - Rated 22 Jun 2012