Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
baristoker

Film Freak - 904 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2015

Location: Eskisehir, Turkey

more Recent Ratings
Check out baristoker's...
30 3% The Art of Self-Defense (2019) - Oct 23, 2019
80 73% The Fog (1980) - Oct 12, 2019
70 48% Ad Astra (2019) - Oct 05, 2019
85 85% Joker (2019) - Oct 05, 2019
90 90% Dressed to Kill (1980) - Oct 05, 2019
80 73% Body Double (1984) - Oct 05, 2019
90 90% Blow Out (1981) - Oct 05, 2019
40 7% Anna (2019) - Oct 05, 2019
50 14% Spider-Man: Far from Home (2019) - Oct 05, 2019
30 3% Between Two Ferns: The Movie (2019) - Oct 05, 2019