barkin6155

barkin6155
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 5% The Lighthouse (2019) - Rated 16 Jan 2021
89 13% Zodiac (2007) - Rated 16 Jan 2021
88 5% Naked (1993) - Rated 16 Jan 2021
91 25% The Truman Show (1998) - Rated 16 Jan 2021
96 72% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Jan 2021
92 30% Oldboy (2003) - Rated 16 Jan 2021
96 72% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 16 Jan 2021
95 52% Memento (2001) - Rated 16 Jan 2021
94 41% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Jan 2021
96 72% Reservoir Dogs (1992) - Rated 16 Jan 2021