barkingokan

barkingokan
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: imgoodman

more Recent Ratings

80 5% Disenchantment (2018) - Rated 06 Nov 2018
90 41% The Best Years of Our Lives (1946) - Rated 16 Oct 2018
85 13% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 16 Oct 2018
90 41% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 16 Oct 2018
90 41% Modern Times (1936) - Rated 16 Oct 2018
100 94% They Live (1988) - Rated 16 Oct 2018
90 41% A Short Film About Love (1988) - Rated 16 Oct 2018
90 41% M (1931) - Rated 16 Oct 2018
90 41% Solaris (1972) - Rated 16 Oct 2018
95 77% Stalker (1979) - Rated 16 Oct 2018