Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
barnowl_tv

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out barnowl_tv's...
96 48% Black Mirror (2011) - Feb 09, 2021
98 76% Six Feet Under (2001) - Jan 26, 2021
100 92% Serial Experiments: Lain (1998) - Oct 03, 2020
96 48% Star Trek Beyond (2016) - Oct 03, 2020
96 48% Star Trek Into Darkness (2013) - Oct 03, 2020
97 67% Star Trek: Enterprise (2001) - Oct 03, 2020
96 48% Star Trek (2009) - Oct 03, 2020
92 7% Star Trek: Nemesis (2002) - Oct 03, 2020
94 21% Star Trek: Insurrection (1998) - Oct 03, 2020
96 48% Star Trek: First Contact (1996) - Oct 03, 2020