We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
baronchefhat

Movie Buff - 366 Film Ratings

Member Since: Feb 25, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out baronchefhat's...
68 25% In the Mood for Love (2000) - Jul 11, 2021
84 51% Anomalisa (2015) - Jul 07, 2021
87 58% Ozark (2017) - Jun 12, 2021
94 76% Mare of Easttown (2021) - Jun 12, 2021
86 57% Raised By Wolves (2020) - Jun 12, 2021
97 84% Succession (2018) - Jun 12, 2021
98 84% Pieces of a Woman (2020) - Mar 23, 2021
96 83% Nomadland (2020) - Mar 23, 2021
95 80% What We Do in the Shadows (2014) - Oct 19, 2020
88 60% The Witch (2016) - Oct 19, 2020