baronebarra

baronebarra
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 50% Moonlight (2016) - Rated 30 Apr 2018
84 61% Another Earth (2011) - Rated 30 Apr 2018
88 85% Mr. Nobody (2009) - Rated 30 Apr 2018
83 56% American Beauty (1999) - Rated 30 Apr 2018
79 36% Get Out (2017) - Rated 30 Apr 2018
85 73% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 30 Apr 2018
90 91% The Lobster (2015) - Rated 30 Apr 2018
25 1% Bad Moms (2016) - Rated 30 Apr 2018
83 56% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 30 Apr 2018
85 73% The Big Sick (2017) - Rated 30 Apr 2018