bart123

bart123
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2007
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Reservoir Dogs (1992) - Rated 08 Jan 2007
73 20% Bowling for Columbine (2002) - Rated 08 Jan 2007
86 73% The Incredibles (2004) - Rated 05 Jan 2007
75 25% Ocean's Eleven (2001) - Rated 05 Jan 2007
71 16% Super Size Me (2004) - Rated 05 Jan 2007
91 88% The Karate Kid (1984) - Rated 05 Jan 2007
81 51% The Usual Suspects (1995) - Rated 05 Jan 2007
81 51% Legally Blonde (2001) - Rated 05 Jan 2007
85 69% A Clockwork Orange (1971) - Rated 05 Jan 2007
75 25% The Sixth Sense (1999) - Rated 05 Jan 2007