bartk

bartk
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2014
Location: Warsaw, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: What would Jesus not do?

more Recent Ratings

75 34% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 15 Feb 2015
85 67% Apocalypse Now (1979) - Rated 15 Feb 2015
80 45% The Ides of March (2011) - Rated 15 Feb 2015
80 45% Cocaine Cowboys (2006) - Rated 09 Nov 2014
80 45% Psy (1992) - Rated 09 Nov 2014
85 67% Blind Chance (1987) - Rated 09 Nov 2014
80 45% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 09 Nov 2014
80 45% The Graduate (1967) - Rated 27 Aug 2014
82 56% A Clockwork Orange (1971) - Rated 29 May 2014
85 67% Black Hawk Down (2001) - Rated 29 May 2014