basalganglia

Bio: ratings are capped at 50
Check out basalganglia's...
25 27% | The Amazing Spider-Man 2 (2014) - May 14, 2018 |
37 83% | Avengers: Infinity War (2018) - Apr 28, 2018 |
44 97% | Trinity and Beyond (1995) - Apr 25, 2018 |
40 91% | Genocidal Organ (2017) - Apr 25, 2018 |
29 44% | Chasing Edward Snowden (2015) - Apr 10, 2018 |
26 31% | Dead Poets Society (1989) - Apr 10, 2018 |
29 44% | Self/less (2015) - Apr 10, 2018 |
28 39% | Kubo and the Two Strings (2016) - Apr 10, 2018 |
30 50% | The Great Outdoors (1988) - Apr 10, 2018 |
28 39% | An Inconvenient Truth (2006) - Apr 10, 2018 |