bashekking

bashekking
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2007
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 89% Léon: The Professional (1994) - Rated 25 Nov 2007
50 2% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 25 Nov 2007
60 14% The Sting (1973) - Rated 25 Nov 2007
72 66% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Nov 2007
79 81% No Man's Land (2001) - Rated 25 Nov 2007
70 57% The Death of Mr. Lazarescu (2005) - Rated 25 Nov 2007
73 68% Papillon (1973) - Rated 25 Nov 2007
78 77% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 25 Nov 2007
76 74% Superbad (2007) - Rated 25 Nov 2007
73 68% Frankenstein (1931) - Rated 25 Nov 2007