basher

basher
Movie Buff - 279 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2022
Location: Atlanta, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 1% Chopping Mall (1986) - Rated 22 Apr 2022
90 71% Carrie (1976) - Rated 22 Apr 2022
80 26% Brightburn (2019) - Rated 22 Apr 2022
90 71% The Birds (1963) - Rated 22 Apr 2022
30 0% Bird Box (2018) - Rated 22 Apr 2022
95 87% Firefly (2002) - Rated 22 Apr 2022
80 26% Dollhouse (2009) - Rated 22 Apr 2022
75 12% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 22 Apr 2022
65 4% Justice League (2017) - Rated 22 Apr 2022
85 48% The Avengers (2012) - Rated 22 Apr 2022