bashir1983

bashir1983
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2015
Location: tehran, tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 18% Dumb and Dumber (1994) - Rated 01 Feb 2015
85 29% In Hell (2003) - Rated 01 Feb 2015
90 47% Desperado (1995) - Rated 01 Feb 2015
90 47% Titanic (1997) - Rated 01 Feb 2015
100 85% Papillon (1973) - Rated 01 Feb 2015
100 85% The Lizard (2004) - Rated 01 Feb 2015
100 85% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 01 Feb 2015
90 47% City of Angels (1998) - Rated 01 Feb 2015
100 85% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 01 Feb 2015
100 85% Shawshank: The Redeeming Feature (2001) - Rated 01 Feb 2015