We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
basichipster

Movie Buff - 221 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2022

Location: Slovenia

more Recent Ratings
Check out basichipster's...
90 93% Samurai Jack (2001) - Jan 21, 2022
80 69% Castlevania (2017) - Jan 21, 2022
40 9% Loki (2021) - Jan 21, 2022
50 13% American Gods (2017) - Jan 21, 2022
80 69% Gravity Falls (2012) - Jan 21, 2022
90 93% Adventure Time (2010) - Jan 21, 2022
60 21% The Crown (2016) - Jan 21, 2022
60 21% The Handmaid's Tale (2017) - Jan 21, 2022
80 69% Mad Men (2007) - Jan 21, 2022
50 13% House M.D. (2004) - Jan 21, 2022