basilfaulty

basilfaulty
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2013
Location: Edinburgh, Midlothian, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 19% The Exorcist (1973) - Rated 04 Feb 2013
88 26% The Enforcer (1976) - Rated 04 Feb 2013
91 65% Gaslight (1944) - Rated 04 Feb 2013
94 86% Rebecca (1940) - Rated 04 Feb 2013
93 80% East of Eden (1955) - Rated 04 Feb 2013
83 6% Duel (1971) - Rated 04 Feb 2013
94 86% The Concert for Bangladesh (1972) - Rated 04 Feb 2013
90 50% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 04 Feb 2013
93 80% Citizen Kane (1941) - Rated 04 Feb 2013
88 26% Cape Fear (1962) - Rated 04 Feb 2013