bastardyskul

bastardyskul
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 50% Das Boot (1981) - Rated 04 Jan 2015
65 63% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 04 Jan 2015
80 90% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 04 Jan 2015
70 75% Zardoz (1974) - Rated 04 Jan 2015
70 75% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 04 Jan 2015
70 75% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 Jan 2015
50 35% Sin City (2005) - Rated 04 Jan 2015
45 25% 300 (2007) - Rated 04 Jan 2015
75 85% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 04 Jan 2015
50 35% Event Horizon (1997) - Rated 04 Jan 2015