batdank

batdank
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 03 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% Gravity (2013) - Rated 03 May 2016
85 43% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 03 May 2016
85 43% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 03 May 2016
80 26% The Great Gatsby (2013) - Rated 03 May 2016
85 43% Source Code (2011) - Rated 03 May 2016
80 26% Ted 2 (2015) - Rated 03 May 2016
70 12% The Imitation Game (2014) - Rated 03 May 2016
85 43% Limitless (2011) - Rated 03 May 2016
90 62% Big Hero 6 (2014) - Rated 03 May 2016
100 90% Gone Girl (2014) - Rated 03 May 2016