batman51892

batman51892
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 58% Deadpool (2016) - Rated 22 Mar 2016
85 16% Bridge of Spies (2015) - Rated 22 Mar 2016
4% The Tree of Life (2011) - Rated 22 Mar 2016
85 16% Ex Machina (2015) - Rated 22 Mar 2016
100 83% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Mar 2016
100 83% The Departed (2006) - Rated 22 Mar 2016
95 58% The Usual Suspects (1995) - Rated 22 Mar 2016
90 37% Focus (2015) - Rated 22 Mar 2016
90 37% Fight Club (1999) - Rated 22 Mar 2016
100 83% Basic (2003) - Rated 22 Mar 2016