baubinau

baubinau
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 05 May 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

57 29% 101 Dalmatians (1996) - Rated 05 May 2014
89 86% Toy Story 2 (1999) - Rated 05 May 2014
72 50% Total Recall (1990) - Rated 05 May 2014
45 21% Scary Movie 4 (2006) - Rated 05 May 2014
55 27% The Hurt Locker (2009) - Rated 05 May 2014
69 43% Wanted (2008) - Rated 05 May 2014
49 24% Dragonfly (2002) - Rated 05 May 2014
70 46% The Ring (2002) - Rated 05 May 2014
93 94% Meet Joe Black (1998) - Rated 05 May 2014
72 50% Cube (1997) - Rated 05 May 2014