bauerclan

bauerclan
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% American History X (1998) - Rated 12 Feb 2017
80 43% The Wrestler (2008) - Rated 11 Feb 2017
91 80% Ex Machina (2015) - Rated 02 Dec 2016
90 75% The Interview (2014) - Rated 25 Nov 2016
70 28% Half Baked (1998) - Rated 25 Nov 2016
80 43% Father of the Bride (1991) - Rated 25 Nov 2016
40 4% Spaceballs (1987) - Rated 25 Nov 2016
82 50% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 25 Nov 2016
15 0% Kindergarten Cop (1990) - Rated 25 Nov 2016
28 1% Snakes on a Plane (2006) - Rated 25 Nov 2016