bayblasp

bayblasp
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 59% 28 Days Later (2002) - Rated 08 Jun 2012
83 75% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 08 Jun 2012
81 68% Dogma (1999) - Rated 08 Jun 2012
88 91% X-Men (2000) - Rated 08 Jun 2012
85 84% Religulous (2008) - Rated 08 Jun 2012
80 59% The Meaning of Life (1983) - Rated 08 Jun 2012
84 79% Maverick (1994) - Rated 08 Jun 2012
70 14% 21 (2008) - Rated 08 Jun 2012
50 1% The Last Airbender (2010) - Rated 08 Jun 2012
80 59% The Omen (1976) - Rated 08 Jun 2012