We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
bayilgances

Movie Buff - 127 Film Ratings

Member Since: Dec 19, 2021

Location: ─░zmir, ─░zmir, Turkey

more Recent Ratings
Check out bayilgances's...
90 61% Masumiyet (1997) - Jan 10, 2022
65 17% Three Colors: Blue (1993) - Jan 07, 2022
90 61% Kader (2006) - Jan 06, 2022
65 17% Scarface (1983) - Jan 05, 2022
85 48% The Intern (2015) - Jan 04, 2022
99 89% Joker (2019) - Jan 04, 2022
90 61% Scent of a Woman (1992) - Jan 04, 2022
80 40% Deniz Seviyesi (2014) - Jan 04, 2022
70 24% The Professor and the Madman (2019) - Jan 04, 2022
99 89% Fleabag (2016) - Jan 04, 2022