baykussimurg

baykussimurg
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% Casablanca (1942) - Rated 28 Mar 2018
75 54% Prometheus (2012) - Rated 28 Mar 2018
60 4% Wanted (2008) - Rated 28 Mar 2018
70 28% Equilibrium (2002) - Rated 28 Mar 2018
65 11% Iron Man 2 (2010) - Rated 28 Mar 2018
75 54% Troy (2004) - Rated 28 Mar 2018
80 73% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 28 Mar 2018
75 54% Warrior (2011) - Rated 28 Mar 2018
75 54% The Insider (1999) - Rated 28 Mar 2018
70 28% Bad Boys (1995) - Rated 28 Mar 2018