bayle

bayle
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2013
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80% Parasite (2019) - Rated 31 Mar 2024
19% 3 Body Problem (2024) - Rated 28 Mar 2024
80% Dune (2021) - Rated 28 Mar 2024
48% The Super Mario Bros. Movie (2023) - Rated 12 May 2023
48% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 24 Apr 2023
19% Annihilation (2018) - Rated 05 Apr 2023
80% The Last of Us (2023) - Rated 24 Mar 2023
48% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 28 Feb 2023
4% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 21 Dec 2022
80% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 13 May 2022