bbalser7

bbalser7
Film Freak - 731 Film Ratings
Member Since: 08 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 72% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 06 Oct 2018
87 61% Grease (1978) - Rated 06 Oct 2018
86 49% The Cat in the Hat (2003) - Rated 06 Oct 2018
90 90% Les Misérables (2012) - Rated 06 Oct 2018
70 6% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 06 Oct 2018
75 9% Drive (2011) - Rated 06 Oct 2018
89 82% The Addams Family (1991) - Rated 06 Oct 2018
96 98% Hereditary (2018) - Rated 06 Oct 2018
87 61% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Apr 2018
96 98% Atomic Blonde (2017) - Rated 04 Apr 2018