Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bbatuu

Movie Buff - 307 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
75 46% Gravity (2013) - Sep 01, 2020
85 77% Room (2015) - Sep 01, 2020
75 46% Snowpiercer (2014) - Sep 01, 2020
80 60% Body of Lies (2008) - Sep 01, 2020
80 60% Captain Phillips (2013) - Sep 01, 2020
75 46% Sully (2016) - Sep 01, 2020
85 77% Philadelphia (1993) - Sep 01, 2020
80 60% Flight (2012) - Sep 01, 2020
80 60% Deja Vu (2006) - Sep 01, 2020
75 46% The Equalizer (2014) - Sep 01, 2020