login | register
0 film rankings
more

bbkara

Movie Buff - 163 Rankings

Member Since: Dec 26, 2015

Location: Turkey

more Recent Rankings
81 T7 Downfall (2004) - Jan 30, 2016
80 T7 Persepolis (2007) - Jan 30, 2016
70 T4 The Revenant (2015) - Jan 30, 2016
89 T9 Yol (1982) - Jan 30, 2016
87 T8 Tabutta rövasata (1996) - Jan 30, 2016
79 T7 Pawn Sacrifice (2015) - Jan 30, 2016
55 T2 Fanaa (2006) - Jan 05, 2016
62 T3 Candy (2006) - Jan 05, 2016
50 T2 Twice Born (2012) - Jan 05, 2016
55 T2 Who Am I (2014) - Jan 05, 2016