Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bbulgu

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Oct 21, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
44 7% Maleficent (2014) - Oct 21, 2019
97 94% A Separation (2011) - Oct 21, 2019
90 77% Big Fish (2003) - Oct 21, 2019
95 88% Anomalisa (2015) - Oct 21, 2019
90 77% True Grit (2010) - Oct 21, 2019
100 98% 50/50 (2011) - Oct 21, 2019
85 64% Zombieland (2009) - Oct 21, 2019
95 88% The Dark Knight (2008) - Oct 21, 2019
88 68% Joker (2019) - Oct 21, 2019
90 77% Batman Begins (2005) - Oct 21, 2019