Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bcMGnj

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 4, 2018

more Recent Ratings
95 95% Saving Private Ryan (1998) - Aug 04, 2018
75 25% Forrest Gump (1994) - Aug 04, 2018
90 80% Ghost (1990) - Aug 04, 2018
90 80% The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 04, 2018
85 60% The Help (2011) - Aug 04, 2018
80 40% It's a Wonderful Life (1946) - Aug 04, 2018
65 5% True Lies (1994) - Aug 04, 2018
85 60% The Matrix Reloaded (2003) - Aug 04, 2018
70 15% Starship Troopers (1997) - Aug 04, 2018
80 40% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Aug 04, 2018