bcakmak

bcakmak
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 65% Cebimdeki Yabanci (2018) - Rated 20 Sep 2019
52 13% Shaft (2019) - Rated 16 Sep 2019
77 65% John Wick (2014) - Rated 16 Sep 2019
60 24% Creed 2 (2018) - Rated 14 Jun 2019
66 33% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 31 Jan 2019
36 5% Bird Box (2018) - Rated 31 Jan 2019
75 57% Spotlight (2015) - Rated 23 Dec 2018
76 61% Argo (2012) - Rated 23 Dec 2018
46 11% The Spy Who Dumped Me (2018) - Rated 16 Dec 2018
83 77% Roma (2018) - Rated 16 Dec 2018