bcapello23

bcapello23
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: M O V I E S

more Recent Ratings

99 90% Alien (1979) - Rated 03 Apr 2017
96 68% I Am Not Your Negro (2016) - Rated 03 Apr 2017
99 90% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 03 Apr 2017
100 97% A Clockwork Orange (1971) - Rated 03 Apr 2017
90 51% The Big Lebowski (1998) - Rated 03 Apr 2017
97 75% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 03 Apr 2017
90 51% V for Vendetta (2006) - Rated 03 Apr 2017
75 9% Crank (2006) - Rated 03 Apr 2017
86 37% Kindergarten Cop (1990) - Rated 03 Apr 2017
97 75% WALL·E (2008) - Rated 03 Apr 2017