bcavalcanti

bcavalcanti
Movie Buff - 196 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2011
Location: Recife, Pernambuco, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 41% The Pink Panther (2006) - Rated 27 Apr 2012
90 62% Insomnia (2002) - Rated 27 Apr 2012
95 88% Fight Club (1999) - Rated 27 Apr 2012
75 17% Dark Water (2005) - Rated 16 Apr 2012
80 27% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 16 Apr 2012
85 41% Twister (1996) - Rated 14 Apr 2012
90 62% Toy Story (1995) - Rated 14 Apr 2012
85 41% Shrek (2001) - Rated 14 Apr 2012
85 41% Iron Man 2 (2010) - Rated 14 Apr 2012
85 41% Lolita (1997) - Rated 14 Apr 2012