bchen

bchen
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% Deadpool (2016) - Rated 29 Dec 2016
78 29% Old School (2003) - Rated 29 Dec 2016
85 46% Coming to America (1988) - Rated 17 Dec 2014
90 70% Apollo 13 (1995) - Rated 19 Sep 2014
80 34% The Blues Brothers (1980) - Rated 14 Sep 2014
70 22% Groundhog Day (1993) - Rated 03 Sep 2014
65 12% Being John Malkovich (1999) - Rated 02 Sep 2014
65 12% Amélie (2001) - Rated 02 Sep 2014
88 56% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 29 Aug 2014
40 1% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 28 Aug 2014