bcossel

bcossel
Movie Buff - 409 Film Ratings
Member Since: 29 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Brokeback Mountain (2005) - Rated 23 Jan 2019
79 64% Major League (1989) - Rated 23 Jan 2019
60 33% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 23 Jan 2019
65 40% Spider-Man (2002) - Rated 23 Jan 2019
33 12% Hotel Transylvania (2012) - Rated 23 Jan 2019
85 74% Elizabeth (1998) - Rated 23 Jan 2019
50 24% Hot Shots! (1991) - Rated 23 Jan 2019
70 49% Cast Away (2000) - Rated 23 Jan 2019
83 72% Up in the Air (2009) - Rated 23 Jan 2019
35 15% Changing Lanes (2002) - Rated 23 Jan 2019