bcr002
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A girl born decades after she was supposed to.
Recent Ratings
Check out bcr002's...
75 22% | The Big Parade (1925) - Rated 25 Nov 2013 |
85 40% | Germany Year Zero (1948) - Rated 25 Nov 2013 |
70 13% | Fear (1954) - Rated 25 Nov 2013 |
85 40% | The Flowers of St. Francis (1950) - Rated 25 Nov 2013 |
70 13% | Travels with My Aunt (1972) - Rated 25 Nov 2013 |
80 31% | Mr. Skeffington (1944) - Rated 25 Nov 2013 |
80 31% | Dead Ringer (1964) - Rated 25 Nov 2013 |
95 63% | Tokyo Joe (1949) - Rated 25 Nov 2013 |
95 63% | Sahara (1943) - Rated 25 Nov 2013 |
100 86% | The Caine Mutiny (1954) - Rated 25 Nov 2013 |