bd741

bd741
Cinema Addict - 2225 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2016
Location: Kentucky , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 89% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 01 Jul 2019
70 62% Out of the Past (1947) - Rated 04 Nov 2018
70 62% Event Horizon (1997) - Rated 04 Nov 2018
70 62% From Here to Eternity (1953) - Rated 04 Nov 2018
50 22% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 04 Nov 2018
80 80% The House of the Devil (2009) - Rated 04 Nov 2018
90 93% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 04 Nov 2018
50 22% The Mummy (2017) - Rated 04 Nov 2018
70 62% Resident Evil (2002) - Rated 04 Nov 2018
80 80% King Kong (1933) - Rated 04 Nov 2018