bdillman859

bdillman859
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 6% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 27 Apr 2016
68 26% Kingpin (1996) - Rated 27 Apr 2016
95 96% Boyhood (2014) - Rated 27 Apr 2016
92 90% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Apr 2016
81 60% Apocalypse Now (1979) - Rated 27 Apr 2016
95 96% Da Ali G Show (2003) - Rated 27 Apr 2016
85 73% Step Brothers (2008) - Rated 27 Apr 2016
88 82% The Martian (2015) - Rated 27 Apr 2016
65 22% Waterworld (1995) - Rated 27 Apr 2016
92 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Apr 2016