beachguy

beachguy
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 73% Cloverfield (2008) - Rated 24 Jun 2023
98 40% I Am Legend (2007) - Rated 24 Jun 2023
95 34% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 24 Jun 2023
100 73% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 06 Aug 2020
99 43% Unstoppable (2010) - Rated 06 Aug 2020
100 73% The Town (2010) - Rated 06 Aug 2020
100 73% Terminator: Dark Fate (2019) - Rated 06 Aug 2020
100 73% Terminator Genisys (2015) - Rated 06 Aug 2020
100 73% Super 8 (2011) - Rated 06 Aug 2020
100 73% Skyline (2010) - Rated 06 Aug 2020