bearcanyons

bearcanyons
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 20 May 2022
Location: Schwenksville, Pennsylvania, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 44% In the Mood for Love (2000) - Rated 23 May 2022
84 75% Touch of Evil (1958) - Rated 23 May 2022
67 44% The Third Man (1949) - Rated 23 May 2022
84 75% Citizen Kane (1941) - Rated 23 May 2022
84 75% Blade Runner (1982) - Rated 23 May 2022
67 44% The Act of Killing (2012) - Rated 23 May 2022
50 19% The French Connection (1971) - Rated 23 May 2022
84 75% Harakiri (1962) - Rated 23 May 2022
84 75% Raging Bull (1980) - Rated 23 May 2022
67 44% Inception (2010) - Rated 23 May 2022