beathappened

beathappened
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2013
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 87% The Pee-wee Herman Show (1981) - Rated 23 Aug 2013
91 87% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 23 Aug 2013
90 81% David Holzman's Diary (1967) - Rated 23 Aug 2013
84 57% Man Bites Dog (1992) - Rated 23 Aug 2013
85 61% Touch of Evil (1958) - Rated 23 Aug 2013
20 10% WALL·E (2008) - Rated 23 Aug 2013
65 26% Ed Wood (1994) - Rated 23 Aug 2013
85 61% Ghost World (2001) - Rated 23 Aug 2013
45 16% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 23 Aug 2013
80 47% American Movie (1999) - Rated 23 Aug 2013