Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
beefex

Movie Buff - 122 Film Ratings

Member Since: Oct 24, 2020

Location: Czech Republic

more Recent Ratings
78 28% Johnny English (2003) - Oct 25, 2020
95 81% The Dark Knight Rises (2012) - Oct 25, 2020
90 66% Person of Interest (2011) - Oct 25, 2020
100 98% Fringe (2008) - Oct 25, 2020
98 88% His Dark Materials (2019) - Oct 25, 2020
88 59% The Golden Compass (2007) - Oct 25, 2020
75 18% xXx (2002) - Oct 25, 2020
75 18% 2012 (2009) - Oct 25, 2020
75 18% Back to the Future (1985) - Oct 25, 2020
88 59% Passengers (2016) - Oct 25, 2020