beesneeze

beesneeze
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 68% The Ring (2002) - Rated 18 Jun 2017
95 76% The Number 23 (2007) - Rated 18 Jun 2017
90 43% Black Swan (2010) - Rated 18 Jun 2017
99 97% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 18 Jun 2017
94 68% Pearl Harbor (2001) - Rated 18 Jun 2017
97 87% Take Shelter (2011) - Rated 18 Jun 2017
83 18% The Addams Family (1991) - Rated 18 Jun 2017
92 52% Christmas Vacation (1989) - Rated 18 Jun 2017
88 35% The Waterboy (1998) - Rated 18 Jun 2017
84 23% Shallow Hal (2001) - Rated 18 Jun 2017