We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
begolag

Movie Buff - 168 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
38% Enola Holmes (2020) - May 04, 2021
38% Big Hero 6 (2014) - Mar 11, 2021
71% Soul (2020) - Jan 20, 2021
71% WandaVision (2021) - Jan 20, 2021
71% Dimensions of Dialogue (1982) - Jan 20, 2021
94% Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 20, 2021
38% Ratatouille (2007) - Jan 20, 2021
38% District 9 (2009) - Dec 01, 2020
38% Love, Death & Robots (2019) - Nov 11, 2020
16% Ocean's Eleven (2001) - Nov 06, 2020