begumyasli

begumyasli
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2014
Location: Ankara, Çankaya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Boy Meets Girl (1984) - Rated 14 Nov 2014
80 28% Gravity (2013) - Rated 14 Nov 2014
85 43% Samsara (2011) - Rated 14 Nov 2014
100 96% Enter the Void (2010) - Rated 14 Nov 2014
75 19% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 14 Nov 2014
75 19% Solaris (1972) - Rated 14 Nov 2014
90 66% Ivan's Childhood (1962) - Rated 14 Nov 2014
85 43% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 14 Nov 2014
75 19% Battleship Potemkin (1925) - Rated 14 Nov 2014
90 66% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 14 Nov 2014