behisoft

behisoft
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2012
Location: Boston, Massachusets, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 80% Amores Perros (2000) - Rated 22 Jul 2013
82 86% Incendies (2010) - Rated 22 Jul 2013
80 80% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 22 Jul 2013
67 18% Blue Valentine (2010) - Rated 22 Jul 2013
70 27% RoboCop (1987) - Rated 22 Jul 2013
85 91% The Pianist (2002) - Rated 22 Jul 2013
75 45% Phone Booth (2003) - Rated 22 Jul 2013
75 45% Saw (2003) - Rated 22 Jul 2013
80 80% Big Fish (2003) - Rated 22 Jul 2013
72 36% Yes Man (2008) - Rated 22 Jul 2013