behnamgtri

behnamgtri
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: \"In Space, No One Can Hear You Scream.\"

more Recent Ratings

90 59% Constantine (2005) - Rated 31 Mar 2017
90 59% Stonehearst Asylum (2014) - Rated 31 Mar 2017
35 2% Passengers (2016) - Rated 31 Mar 2017
93 77% Gangs of New York (2002) - Rated 31 Mar 2017
92 70% Aliens (1986) - Rated 31 Mar 2017
95 84% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 31 Mar 2017
100 95% The Matrix (1999) - Rated 31 Mar 2017
96 88% The Prestige (2006) - Rated 31 Mar 2017
91 65% The Fly (1986) - Rated 31 Mar 2017
93 77% Taxi Driver (1976) - Rated 31 Mar 2017