behzad1373

behzad1373
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 19 Aug 2018
60 19% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 19 Aug 2018
80 52% Wonder Woman (2017) - Rated 11 Mar 2018
55 13% Justice League (2017) - Rated 11 Mar 2018
45 7% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 11 Mar 2018
70 41% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 11 Mar 2018
100 89% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 11 Mar 2018
85 64% Lady Bird (2017) - Rated 11 Mar 2018
60 19% The Shape of Water (2017) - Rated 11 Mar 2018
85 64% Logan (2017) - Rated 21 May 2017