belfastkid

belfastkid
Movie Buff - 282 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Kader (2006) - Rated 27 Apr 2019
82 48% Dead Man's Shoes (2004) - Rated 27 Apr 2019
75 26% Listen to Me Marlon (2015) - Rated 27 Apr 2019
82 48% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 27 Apr 2019
75 26% Open Hearts (2002) - Rated 27 Apr 2019
78 30% Spirited Away (2001) - Rated 27 Apr 2019
72 23% Rushmore (1998) - Rated 09 Sep 2018
72 23% Flickering Lights (2000) - Rated 09 Sep 2018
78 30% Die Fälscher (2007) - Rated 02 Sep 2018
70 13% Thief (1981) - Rated 02 Sep 2018