Belgeron

belgeron
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2022
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 03 Nov 2022
82 26% News of the World (2020) - Rated 04 Sep 2022
90 63% Marriage Story (2019) - Rated 04 Sep 2022
90 63% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 04 Sep 2022
80 22% Room (2015) - Rated 04 Sep 2022
90 63% Derry Girls (2017) - Rated 04 Sep 2022
90 63% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 04 Sep 2022
87 47% The Breadwinner (2017) - Rated 04 Sep 2022
92 74% Mudbound (2017) - Rated 04 Sep 2022
60 8% Enola Holmes (2020) - Rated 04 Sep 2022